KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17297215
nr 1729 7215
Christian Due
(1925-2004), Sverige
Etsning, Tegelbacken. Signerad och daterad 1956. Bildmått: 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 55x42 cm
Christian Due, dansk-svensk konstnär född 1925 i Roskilde, död i Uppsala 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 20:48:49
100 kr
150 kr
Christian Due
Läs mer om Christian Due
Christian Due
Läs mer om Christian Due
nr 1729 7215
Christian Due
(1925-2004), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 6 oktober 2025 |
Christian Due